Oferta Home.pl

Home.pl

Wybór hostingodawcy do łatwych nie należy. Wbrew pozorom od rodzaju hostingu wiele zależy. Każdemu zależy na jakości witryny i komforcie z jej korzystania. Sporą rolę odgrywa kwestia bezpieczeństwa. Home.pl to jeden z wiodących na rynku, znanych i cenionych hostingodawców. Zapracował na swoją renomę głównie kompleksową ofertą, która wciąż jest poszerzana i rozwijana o nowe usługi na które rynek wykazuje popyt.

Dane techniczne

Oferta home.pl podobnie jak i innych firm nie jest idealna. Warto ją porównać z konkurencją i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie. W zależności od indywidualnych oczekiwań, potrzeb home.pl może okazać się hostingiem optymalnym lub też zupełnie chybionym. Do największych zalet hostingu w home.pl należy obsługa wielu języków, w tym PHP, Pythona itd. Dzięki temu zarówno profesjonaliści jak i amatorzy mogą czuć się zaopiekowani. Co więcej plusem home.pl jest dowolna ilość krzynek pocztowych, które hostingodawca zabezpiecza certyfikatem SSL. Pośród cech wyróżniających te ofertę wymienić należy także zarządzalną kopię zapasową, jak też ochronę antywirusową, bezpłatną pomoc dla użytkowników.

Hosting w home.pl dysponuje szeregiem dodatkowych możliwości, dzięki czemu jest funkcjonalny zarówno w przypadku stron wizytówek, niewielkich witryn domowych, prywatnych jak też większych portali informacyjnych czy witryn biznesowych. Wygodne zarządzanie usługami przez SSH, jak również możliwość tworzenia i zarządzania kontami o tym samym loginie na różnych domenach podnosi atrakcyjność oferty handlowej. Jak każdy hostingodawca dawkuje klientom usługi dzieląc ofertę na wybrane pakiety. Wybierając szerszy pakiet płacimy więcej i zyskujemy pełniejszą ofertę dopasowaną do naszego zapotrzebowania. Między innymi w jeden z opcji zakupu dostępne są szczegółowe dane o aktywności i ruchu w obrębie www i ftp.

Zakres usług

W trakcie trwania umowy z home.pl można ją zmienić, zwłaszcza rozbudować pakiet o nowe usługi i korzyści. Do podstawowych usług należy usługa domena, usługa certyfikat SSL, usługa Business Server PRO. Pakiety różnią się między innymi wielkością transferu dostępnego rocznie, pojemnością kont na serwerze czy liczba baz danych jakie są w ramach usługi hostingu udostępniane. Wraz ze zmianą usługi trzeba tez liczyć się z kosztami manipulacyjnymi. Zanim dokonamy zmian warto zapoznać się z regulaminem świadczenia usług. Podobnie w kwestii rezygnacji z hostingu w home.pl w trakcie trwania okresu rozliczeniowego pakietu usług. Zauważyć należy iż klienci home.pl mogą liczyć również na ofertę dopasowaną do nich i konkretnie dla nich. Dedykowane oferty są możliwe po wcześniejszych konsultacjach prowadzących analizę potrzeb klienta. Większość jednak użytkowników korzysta ze standardowych pakietów, które są sprawdzone i wygodne w zastosowaniu.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]