Oferta IDHosting.pl

Wysokiej jakości hosting oferuje IDHosting. To marka poparta zadowoleniem wielu klientów. Dzięki dobrej opinii, jak również poleceniom działa nieprzerwanie od 2007 roku na rynku i wciąż się rozwija. Oferta usług hostingowych IDHosting jest bardzo rozbudowana i dostosowana do zróżnicowanych potrzeb użytkowników, począwszy od amatorów przez firmy, aż po webmasterów i profesjonalistów w dziedzinie utrzymania stron www. Cechuje ją stała niska cena za rejestrację i odnowienie usług przy gwarancji wysokiej wydajności i stabilności serwerów.

Zakres usług

Propozycja usług IDHosting.pl obejmuje serwery www, serwery VPS oraz serwery dedykowane w dowolnej konfiguracji jak i szereg usług opcjonalnych wzbogacających podstawową ofertę. Interesującą propozycją w ofercie jest bezpłatny instalator aplikacji, jak również najlepszy na rynku panel administracyjny Plesk. Firma starając się sprostać potrzebom klientów oczekujących kompleksowej obsługi umożliwia rejestrację domen, darmowe certyfikaty SSL i wiele innych. Istotnym atutem tej oferty jest pełna optymalizacja pod kątem WordPressa. To niezwykle pożądana wśród użytkowników cecha hostingu. Wyróżnikiem tego hostingodawcy jest zapewnienie hostingu na dyskach SSD, które gwarantują szybkość i bezpieczeństwo na tle proponowanych standardowo hostingów z dyskami HDD.

Ważnym argumentem przemawiającym za wyborem właśnie tego hostingu jest fakt, iż proponowane klientom serwery są utrzymywane w jej własnej infrastrukturze. Dzięki temu klienci otrzymują niespotykanie dużą elastyczność doboru konfiguracji. Ten fakt pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo przechowywanych na serwerach danych, jak również podnosi wiarygodność firmy. Bez wątpienia to serwis któremu warto zaufać. Dodając do tych plusów atrakcyjną cenę zyskujemy optymalne rozwiązanie, korzystne od strony jakości, komfortu użytkowania jak i pod kątem finansowym.

Jeśli zdarzą się usterki to w większości przypadków są niezauważalne przez użytkowników. Między innymi z tego powodu usługi i serwery IDHosting.pl wyróżnia stabilność, cecha pożądana w przypadku hostingu, ceniona przez użytkowników.

Ceny pakietów

Pakiety serwerów www zaczynają się od 20 GB przestrzeni aż po 150 GB dla wymagających klientów. Ceny usług są korzystne i obejmują roczne opłaty. Sezonowo skorzystać można z ofert promocyjnych obniżając koszty korzystania z oferty. Popularną usługą występującą w IDHosting jest możliwość zakupu i rejestracji domeny. Koszty tej usługi zależne są przede wszystkim od rodzaju domeny. Warto zwrócić uwagę na gwarantowaną przez usługodawcę stałą cene odnowienia usług.

Jeżeli wciąż nie jesteś pewien na który hosting się zdecydować, to wybór IDHosting będzie doskonałym wyborem. Sprawny i szybki support to kolejny plus tego hostingodawcy. Oczywiście im droższy pakiet tym bardziej rozbudowany, niemniej nie musisz wybierać najdroższego by zyskać darmowe usługi jak kreator stron, instalator aplikacji czy bezpłatną migrację. Kreator stron www jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących. W połączeniu z intuicyjna obsługą, jakością usług i oferowaną pomocą techniczną można osiągnąć wspaniałe efekty za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ponadto zauważyć należy, iż już w średniej półce cenowej klient zyskuje usługi bez limitu.

Ciekawym dodatkiem w ofercie tej firmy hostingowej jest program partnerski umożliwiający czerpanie zysków z polecania usług hostingodawcy.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4]