Oferta Kylos.pl

Kylos.pl

Oferta Kylos.pl zwraca na siebie uwagę swoją różnorodnością. Potrzebując miejsce na serwerze zwykle patrzymy na to co zawiera najniższa cena na rynku, tymczasem warto zmienić podejście analizując wiarygodność oferty jak również szczegółowe dane, zwłaszcza od strony technicznej. W przypadku serwera sama pojemność nie jest tak istotna jak bezpieczeństwo i nieprzerwane awariami działanie hostingu. Nic nam po braku limitów w transferze i przestrzeni gdy serwery wciąż ulegają destabilizacji, awarii i opóźnieniom.

Dlaczego oferta Kylos.pl jest warta uwagi?

Usługa hostingowa w kylos.pl nie należy do najpopularniejszych, mimo to jest godna uwagi i przeanalizowania. Oferta jest dość rozbudowana, zawiera kilka wariantów usług, jak też szereg dodatków opcjonalnych. Przeglądając opinie użytkowników można dostrzec iż firma dba o swoją reputację. Zdecydowana większość opinii jest pozytywna. Użytkownicy cenią ten hosting między innymi za bezawaryjność jak też przyjazność interfejsu.

Korzystna cenowo oferta, nie tylko promocyjna sprawia iż hostingodawca zaczyna być liczącym się graczem na rynku usług hostingowych. To świetna alternatywa dla oklepanych serwisów takich jak nazwa.pl czy home.pl, które zyskują klientów tylko dlatego że są znane.

Z oferty kylos.pl korzysta coraz więcej przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe. To świetne rozwiązanie skupiające wiele usług niezbędnych do działalności online w jednym miejscu. Za pośrednictwem kylos.pl zarejestrujemy domenę, zabezpieczymy witrynę, umieścimy ją na serwerze, rozbudujemy system zarządzania zdalnego itd.

Co ważne serwery kylos są dostosowane do najpopularniejszych systemów zarządzania witrynami, zwłaszcza WordPress. Ponadto hostingodawca doskonale wie jak wiele miejsca strona internetowa potrzebuje, stąd też oferuje już w najniższym pakiecie optymalną pojemność dyskową 50 GB. Dzięki temu nie będziemy rozczarowani usługą kupując najtańszy pakiet.

Co jeszcze wyróżnia ofertę?

Wśród cech jakie mogą zaważyć na wyborze Kylos wymienić warto darmową wizytówkę internetową w każdym z pakietów, jak również autoinstalator aplikacji. Opcja dodatkowo płatną jest dodatkowy adres IP na żądanie klienta. To unikalna funkcja wyróżniająca hosting kylos.pl. W pakietach Gold, Platinum i Tytanium mamy możliwość samodzielnego zarządzania backupem, jak też zyskujemy darmową usługę rejestracji domeny. Kolejną cechą wyróżniającą jest brak limitu baz SQL jak też ilości skrzynek pocztowych we wszystkich pakietach. Najchętniej kupowanym pakietem hostingowym jest wariant Gold. Pozwala on na swobodne umieszczenie kilku stron www i zarządzanie nimi w sposób profesjonalny.

Podobnie jak inni hostingodawcy również kylos.pl posiada w ofercie serwery dedykowane, VPS, rejestracje domen oraz certyfikatów SSL. To doskonałe rozszerzenie oferty podstawowej. Prócz tego Kylos zapewnia fachową pomoc w razie potrzeby oraz branżowy blog z bazą wiedzy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]