Oferta LH.pl

LH.pl

Na rynku hostingodawców jedną z godnych rozważenia i zainteresowania ofert jest propozycja lh.pl. To znacznie mniej znany hostingodawca od gigantów takich jak home.pl, niemniej oferta hostingu wydaje się być atrakcyjna. Kupując hosting musimy mieć na uwadze iż od hostingu zależy jak szybko i dobrze wczytuje się strona www. Ma to znaczenie zarówno dla użytkownika, jak też SEO. Plusem lh.pl jaki na pierwszy rzut oka się rzuca jest darmowy okres próbny. To bardzo ważne w przypadku testu hostingodawcy. Nie musimy bowiem wykupować pakietu usług aby ocenić czy właśnie tego szukaliśmy i właśnie znaleźliśmy.

Co wyróżnia hosting w lh.pl?

Przede wszystkim jest to hosting w pełni zoptymalizowany pod WordPress. Jest to ważne bowiem obecnie większość witryn domowych tworzonych jest właśnie na WP. Poza tym zauważyć należy iż lh.pl oferuje codzienną kopię bezpieczeństwa jak też nieograniczoną ilość kont e-mail, multipoczte oraz bezpłatną migrację strony. Są to istotne czynniki przemawiające na korzyść oferty hostingowej. Niemniej nie są to jedyne cechy, jakie należy wziąć pod uwagę analizując możliwość zakupu hostingu.

Oceniając poszczególne cechy hostingu w lh.pl warto mieć z czym je porównać. Najlepiej zrobić to na przykładzie konkretnych witryn. Przede wszystkim warto zauważyć iż lh.pl oferuje niedrogie pakiety usług, ponadto dostępne jest też wsparcie techniczne, które działa bardzo dobrze. Jest to istotny element hostingodawcy. W razie trudności i potrzeby dobrze wiedzieć kogo zapytać i jak długo trzeba czekać na konstruktywną odpowiedź. Niestety są na rynku firmy hostingowe które wsparcie sprzedaży maja rewelacyjne jednak serwis posprzedażny już nie do końca. lh.pl zasługuje na pozytywną ocenę zarówno kontaktu przed zakupem jak i po zakupie pakietu usług hostingowych.

Aspekty techniczne

Szybkość działania witryny na lh.pl jest zadowalająca, aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że nie jest to serwer z górnej półki. Można powiedzieć iż jakość jest adekwatna do ceny z niewielką przewagą na rzecz jakości. Testując serwer w hostingu lh.pl należy uwzględnić ilość i rodzaj włączonych wtyczek. Kluczowa dla korzystania jest pojemność konta hostingowego. Różni się ona między hostingodawcami. Zwykle chcąc mieć kupiony hosting jak najtaniej rezygnujemy z pojemności i wybieramy usługę z minimalną pojemnością konta. W przypadku lh.pl w najtańszym pakiecie dostajemy zaledwie 5GB pojemności konta. Jest to niewiele dla ogromu grafik, zdjęć i multimediów którymi współczesne witryny są naładowane.

Jedną z ważniejszych cech hostingu jest limit transferu. Ograniczenia transferu występują u wielu hostingodawców. Warto przed zakupem dowiedzieć się jaki jest to limit w skali miesiąca. LH.pl pod tym kątem nie wypada różowo. Natomiast zdecydowanie lepsze noty uzyskuje w kwestii certyfikatu SSL, który jest darmowy. U konkurencji za ten luksus należy dopłacić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]