Oferta AZ.pl

AZ.pl

Niezawodny hosting jest usługą poszukiwaną na rynku. Mimo iż sporo firm oferuje ten rodzaj usług to niestety niewielu można zaufać, bowiem tylko nieliczni wywiązują się z umowy jak należy. Aby nie popełnić błędu i nie musieć szybko zmieniać hostingodawcy, co zwykle jest kłopotliwym zabiegiem warto jest przeanalizować plusy i minusy każdej z ofert, np. AZ.pl.

AZ.pl to zdecydowanie więcej niż tylko hosting stron www. To również oferta stworzenia strony jak i e-sklepu, zakupu domeny itd. Już na wstępie można zorientować się iż ta oferta skierowana jest przede wszystkim dla biznesu. Szereg rozwiązań uwzględniających potrzeby przedsiębiorców to znaczący plus tego hostingodawcy. Oferta hostingu az.pl to propozycja popularna i chętnie wybierana przez użytkowników niezdecydowanych. Az.pl to jeden z większych hostingodawców na rynku. Posiada rozbudowaną ofertę usług, liczne pakiety w korzystnych cenach.

Co wyróżnia ofertę AZ.pl

Wyróżnikiem tej oferty jest bez wątpienia dostępność kreatora stron WWW, co może być atrakcyjnym dodatkiem dla amatorów. Ponadto dla bardziej zaawansowanych hosting az.pl oferuje rankingCoach. To aplikacja wspomagająca budowanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google. Dzięki niej nie musisz być pozycjonerem aby sobie poradzić. Aplikacja jest swego typu przewodnikiem, poradnikiem.

Jest to jeden z niewielu hostingodawców który stara się zdobyć zaufanie firm dedykując im pakiet Office 365. Daje mu to sporą przewagę nad innymi firmami oferującymi hosting. Z tej opcji korzysta wiele niewielkich firm, które cenią sobie działalność online, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Usługi hostingowe az.pl są dość wysoko oceniane przez użytkowników, jednak głównie za sprawą usług dodatkowych nie bezpośrednio przez pryzmat stabilności serwerów, ich pojemności i szybkości działania. Można to zaliczyć jako jeden z minusów tego hostingodawcy. W wariancie podstawowym firma zapewnia niezliczoną ilość skrzynek pocztowych jak i kompatybilność serwerów z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, zarządzania stroną, jak chociażby WordPress czy CMS.

Minusy oferty

Przejrzystość pakietów usług, możliwość kompilowania usług w zależności od zapotrzebowania wpływają na pozytywne opinie o az.pl. Użytkownicy chwalą ofertę az.pl za możliwość przeniesienia strony do az.pl, jak również za sprawną obsługę, pomoc techniczną i handlową.

Niestety firma ma też swoje wady. Wielu użytkowników narzeka, że ich strona na serwerach az.pl nie działa, poza tym największym mankamentem hostingodawcy jest wzrost cen wraz ze stażem. Klienci lojalni zamiast być docenianymi, płacą co rok wyższe sumy za ten sam pakiet usług. Pojawiają się również okresowo błędy i przerwy w działaniu serwerów. To uchybienie najbardziej dyskredytuje firmę hostingodawcy jako godnego partnera w biznesie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]